Astreea - příběh o tom, jak jsme začali


Příběh o tom, jak jsme začali

Astreea® je součástí ARSAT GROUP, přední letecké společnosti pracující pro globální značky jako Boeing, Airbus nebo Rolls Royce, která byla založena v roce 1991 v Transylvánii v Rumunsku. 

Poskytováním vysoce kvalitních kovových dílů pro nejrespektovanější světové výrobce jsme si vybudovali silnou pověst po celém světě. Od letectví po automobilový průmysl, od lékařství a průmyslu rychlých vlaků používáme mikronovou přesnost k dodání dokonalých komponent. S využitím téměř 100 CNC strojů nejnovější technologie obrábění v našem nejmodernějším výrobním zařízení dokážeme vytvořit cokoli od 20 gramového šroubu až po 10 tunový kovový kus. Více na https://www.arsat.ro/en

Po dosažení celosvětového uznání v leteckém průmyslu naši inženýři a designéři znovu vynalézají zítřek, jedno řešení po druhém. 

S více než 100 nejmodernějšími CNC stroji jsme se v době pandemie rozhodli začít vyrábět naše vlastní produkty:


BŘEZEN 2020


Zdraví na prvním místě. Otevřeli jsme naši lékařskou divizi.

Společnost Astreea® se stala největším světovým výrobcem pedálových dávkovačů s více než 250 000 kusy vyrobenými za první 4 měsíce, což pomohlo snížit šíření Covid-19 v celosvětovém měřítku.


LISTOPAD 2020


Životní styl . Vyvinuli jsme náš první lifestylový produkt, Astreea® Igloo.

Skvělé řešení pro venkovní stolování, glamping a znovuobjevování jednoduchých radostí v životě. Krása života se skrývá v každém ročním období, proto jsme pro naše iglú vytvořili 6 různých obalů.

„Pokud bylo Astreea® Igloo původně navrženo jako řešení pro venkovní stolování v době covid, ukázalo se, že je to mnohem víc. Dnes je iglú magickým produktem, který přináší radost stovkám tisíc lidí na všech kontinentech.“


ÚNOR 2021

Sejdeme se v centru města . Vyvinuli jsme Astreea® Downtown, venkovní řešení pro restaurace s velmi omezeným prostorem nebo pro luxusní skleníky.


BŘEZEN 2022

Podpora Ukrajiny. Společně s UNICEF jsme vytvořili postel Astreea®, řešení pro uprchlíky prchající před válkou.

   

KVĚTEN 2022

Venkovní Terasa. Uvedli jsme Astreea® Terrace, všestranné řešení doplňující venkovní jídelní prostředí.


ČERVENEC 2022

Společnost Astreea® otevřela svou divizi zelené mobility uvedením nabíječek EV pro elektrická a plug-in hybridní auta.

V této řadě je 26 různých modelů nabíječek pro elektromobily, které pokrývají jakékoli řešení stejnosměrného proudu až do 22 kW, od samostojných nabíječek s nerezovou konstrukcí až po wallboxy.

SRPEN 2022

SCOOTER ONE: Astreea® vyráží na silnice s novým špičkovým skútrem .

Navrženým pro dojíždění na poslední míli, přičemž se spoléhá výhradně na elektrickou energii. Představujeme naše dva modely: ONE a ONE+

ZÁŘÍ 2022

Udržitelné bydlení. Vydání našeho nového bytového projektu.

První plán luxusních domů z kovových prefabrikátů, představující naše první 3 modely: „“Origins”, “Chapter 3” and “Forbidden”.

Po Astraei, řecké bohyni preciznosti a čistoty, se naše hodnoty drží ctnosti.

Při řešení problémů týkajících se zdraví, zelené mobility nebo udržitelného bydlení jsme vždy navrhovali produkty vedoucí k lepšímu životu na naší planetě.