Naše výhody

Design a výroba v Evropě

Astreea® je součástí ARSAT GROUP, přední letecké společnosti pracující pro globální značky jako Boeing, Airbus nebo Rolls Royce, která byla založena v roce 1991 v Transylvánii v Rumunsku. 

Poskytováním vysoce kvalitních kovových dílů pro nejrespektovanější světové výrobce jsme si vybudovali silnou pověst po celém světě. Od letectví po automobilový průmysl, od lékařství a průmyslu rychlých vlaků používáme mikronovou přesnost k dodání dokonalých komponent. S využitím téměř 100 CNC strojů nejnovější technologie obrábění v našem nejmodernějším výrobním zařízení dokážeme vytvořit cokoli od 20 gramového šroubu až po 10 tunový kovový kus.

Tvoříme budoucnost

V Astreea® řešíme světové problémy jednoduchými řešeními, která jsou šetrná k životnímu prostředí a přetváří budoucnost.

Naše zelená řešení mobility, naše projekty udržitelného bydlení spolu s různými revolučními projekty mají za cíl učinit svět lepším místem. 

Měníme se kvůli klimatu


Zelená budoucnost s nižšími emisemi CO2, pro kterou jsme vytvořili řadu elektrických skútrů Astreea® One a celou řadu inovativních nabíječek pro elektromobily. Bezpečná budoucnost s naším prvním plánem pro luxusní kovové prefabrikované domy.

Jste připraveni na budoucnost?

Buď hrdina, zachraň město

BUĎ HRDINA, ZACHRAŇ SVÉ MĚSTO

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak snížit svou uhlíkovou stopu, je cestovat bez emisí. Protože naše elektrické skútry Astreea ONE jsou poháněny dobíjecí baterií, nevznikají žádné lokální emise.

Je dobré šetřit energii a snížit svou uhlíkovou stopu!

Zastoupení Česká republika

Také v České republice si můžete dopřát inovativní produkty Astreea.

Kontaktujte obchodní zastoupení nebo využejte e-shop na astreea.cz

Technické poradenství a servis je samozřejmostí.